6223A-SRD 1X1 2.4GHz 150m Bluetooth Low Energy Module
Shenzhen Ofeixin Technology Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : QOGRISYS
Model Number : 6223A-SRD
Certification : CE/FCC/SRRC/ROHS/REACH
Place of Origin : China
MOQ : 5pcs
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 4000000pcs/month
Delivery Time : 15-40 workdays
Packaging Details : Reel
Operate Frequency : 2.4GHz
Frequency Range : 2.400 GHz ~ 2.497 GHz
Bluetooth Standard : Bluetooth V4.2 of 1, 2 and 3 Mbps.
Pin Foot : 44
Range : 150m
Module Size : 12 x 12 x2.1 (typical) mm
Contact Now
6223A-SRD 1X1 2.4GHz 150m Bluetooth Low Energy Module6223A-SRD 1X1 2.4GHz 150m Bluetooth Low Energy Module
Product Tags:
150m Bluetooth Low Energy Module
1X1 Bluetooth Low Energy Module
6223A-SRD-W4
Quality 6223A-SRD 1X1 2.4GHz 150m Bluetooth Low Energy Module for sale
6223A-SRD 1X1 2.4GHz 150m Bluetooth Low Energy Module Images